Novinky
 Produkty
 Služby
 O firmě
 Home

Eurotherm Ltd.

Společnost Eurotherm Ltd. (dříve Eurotherm International) má dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou teplotních a procesních regulátorů, včetně výkonných programovatelných regulátorů a dalších typů, použitelných i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Řada regulátorů Eurotherm je v ČR a SR nasazována na těch nejnáročnějších aplikacích, počínaje sklářským průmyslem, přes tepelné zpracování kovů, po aplikace v chemickém, farmaceutickém, papírenském, platikářském nebo gumárenském průmyslu. Současně jsou regulátory Eurotherm s úspěchem používány na řadě vědeckých pracovišť. Zároveň řada světových výrobců vybavuje regulátory Eurotherm různá výrobní zařízení, pro tyto přístroje firma E-THERM ráda poskytne potřebné služby (školení, servis).

Regulátory


 


E-THERM a.s., automatizace procesů
výhradní zastoupení firem: Eurotherm, LAND Instruments, INOR, SSD DRIVES, ERO Electronic, Bolder Automation a Eurolec Instruments pro ČR a SR.
Kubišova 1382/38, CZ-182 00 Praha 8, tel.: +420 - 266 199 711, fax: +420 - 266 199 722, e-mail: etherm(mail)etherm.cz, www.etherm.cz