Novinky
 Produkty
 Služby
 O firmě
 Home

Dodávky řídicích systémů technologických celků "na klíč"


Mezi hlavní aktivity společnosti E-THERM patří realizace souborů MaR a automatizace, které dodává "na klíč" nebo jen požadované části.

 

Používané komponenty a zařízení


Zkušenosti s realizacemi těchto zakázek vedou E-THERM a.s. k pečlivému výběru všech součástí použitých k realizaci takovýchto celků. Jako hlavní komponenty používá společnost E-THERM především výrobky firem, s kterými má dlouholeté zkušenosti jako výhradní zástupce:

Společnost E-THERM a.s. je dále partnerem společnosti Phoenix Contact. Do vlastních realizovaných zakázek dodává kompletní sortiment komponentů pro automatizaci, navíc působí jako systémový integrátor v oblasti AUTOMATIONWORX.

Mimo to odborníci společnosti E-THERM úspěšně nasazují i výrobky jiných firem v segmentech, kde není srovnatelné zařízení v sortimentu zastupovaných firem. Jedná se především o polní instrumentaci, mikro-plc (například Crouzet - Milenium), PLC (Allen Bradley, Koyo) ale i o další komponenty.

 

Realizované akce


Vzhledem k historii společnosti E-THERM a jejím počátkům spojeným s dodávkami především pro sklářský průmysl, patří většina realizovaných zakázek do této oblasti. Nejvýznamnějšími z těchto akcí byli v posledním období:

 


E-THERM a.s., automatizace procesů
výhradní zastoupení firem: Eurotherm, LAND Instruments, INOR, SSD DRIVES, ERO Electronic, Bolder Automation a Eurolec Instruments pro ČR a SR.
Kubišova 1382/38, CZ-182 00 Praha 8, tel.: +420 - 266 199 711, fax: +420 - 266 199 722, e-mail: etherm(mail)etherm.cz, www.etherm.cz