Novinky
 Produkty
 Služby
 O firmě
 Home

Eurotherm Ltd.

Společnost Eurotherm Ltd. (dříve Eurotherm International) dodává mimo jiných přístrojů také řadu různých typů tyristorových jednotek.

Svojí nabídkou pokrývá všechny potřeby, od jednoduchých SSR relé pro spínání zátěží do 25A logickým signálem, přes jednotky s logickým nebo analogovým řídicím signálem a různými spínacími módy pro řadu typů zátěží, po jednotky s řízením fázovým úhlem a omezením maximálního proudu (CL) určené pro náročné zátěže (teplotně závislý odpor - spirály Kanthal, Superkanthal, Wolfram atd...). Jednotky jsou dostupné až pro zátěž v tisících Ampér (oddělené řídicí moduly a tyristorové bloky).
Mimo "klasických" jednotek s ovládáním logickými a analogovými signály je dostupné řada jednotek s ovládáním a/nebo monitorováním stavu a zátěže pomocí digitální komunikace (MODBUS, Profibus).

Tyristorové spínací jednotky


 


E-THERM a.s., automatizace procesů
výhradní zastoupení firem: Eurotherm, LAND Instruments, INOR, SSD DRIVES, ERO Electronic, Bolder Automation a Eurolec Instruments pro ČR a SR.
Kubišova 1382/38, CZ-182 00 Praha 8, tel.: +420 - 266 199 711, fax: +420 - 266 199 722, e-mail: etherm(mail)etherm.cz, www.etherm.cz